Obniżka!

LEZYNE Classic HP Drive M 120psi pompka

76,41 zł

89,90 zł

Dostępność:

Produkt tymczasowo niedostępny

Nasze systemy ratalne

Lezyne oferuje szeroki zakres pompek ręcznych, aby zaspokoić potrzeby wszystkich rowerzystów. Pompki wysokociśnieniowe High Pressure mają małą średnicę korpusu, zoptymalizowaną do pompowania opon HP, przystosowanych do nacisków 120 psi / 8.3 bar lub więcej. Ten mniejszy przekrój korpusu pompki HP wymaga użycia mniejszej siły do pompowania opon o wyższym ciśnieniu. Odwrotnie jest w przypadku pompek High Volume, które mają dużą średnicę korpusu, zoptymalizową do pompowania opon HV - miejskich lub górskich, których ciśnienie ocenianie jest  na poniżej 90 psi / 6.2 bar. Ten duży przekrój korpusu pompki ręcznej HV powoduje dostarczenie większej ilości powietrza w krótkim czasie.

Ręczna pompka LEZYNE Classic HP Drive M z dźwignią uruchamiania pompki wykonana została z aluminium i materiałów kompozytowych Composite Matrix. Odwracalna głowica posiada zakończenia typu Presta oraz Schrader. 
Aluminiowy tłok zwiększa wydajność pompki tłokowej.

Max ciśnienie: 120 psi / 8.3 bar
Długość: 216 mm
Kolor: czarny
Waga: 105 g
 

TECHNOLOGIE POMPEK:

ALUMINIUM CONSTRUCTION - Konstrukcja aluminiowa
Aluminium to lekki, wytrzymały materiał, używany do wykonania uchwytu, korpusu, tłoków i wielu innych elementów pompki.

COMPOSITE MATRIX - materiał kompozytowy
Composite Matrix jest wzmocnionym materiałem o wysokiej wytrzymałości, używanym zamiast aluminium do produkcji elementów pompek, w celu obniżenia kosztów produkcji.

TWIN CHUCK
Podwójnie gwintowane zakończenia, pasujące zarówno do dętek typu Presta jak i zaworów Schrader powodują, że połączenie podczas pompowania jest bezpieczne.

CNC-MACHINED - Obróbka CNC
 Pompka w całości wykonana jest z aluminium obrabianego CNC, co powoduje, że konstrukcja jest niezwykle precyzyjna i trwała.

Air Bleed System (ABS) - system odpowietrzania. 
Podczas korzystania z zaworów Presta, naciskając przycisk ABS uwalnia się ciśnienie zwrotne powietrza w wężyk, co ułatwia usunięcie zaworu Flip-Thread Chuck lub Speed Chuck. ABS również eliminuje ryzyko odkręcenia gwintu wymiennych rdzeni. Podczas korzystania z zaworów Schrader, należy nacisnąć przycisk ABS, aby dostosować ciśnienie w oponach.

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: