Obniżka!

VREDESTEIN Black Panther Xtrac opona 26"

135,92 zł

159,90 zł

Dostępność:

Wysyłka w 24h

Nasze systemy ratalne

VREDESTEIN Black Panther Xtrac opona 26"
Sportowe opony z extra przyczepnością. Centralny bieżnik zapewnia dodatkową przyczepność podczas hamowania i przyspieszania. Boczne ostrogi zapewniają dodatkową przyczepność na zakrętach. Gęste umieszczone ostrogi zapewniają dodatkową ochronę przed przebiciem opony.

Specyfikacja:
- Rozmiar: 26 x 2,00.
- Min./maks. ciśnienie (bar): 2,0 / 4,5.
- Waga: 525g.
- Oplot: 120 TPI.

Technologie:
TUBELESS READY
Bezdętkowe opony TUBELESS READY pozwalają jeździć na niższym ciśnieniu opon, co pozwala na lepszą przyczepność w trudnym terenie. Ten system opon posiada ponadto tę zaletę, że jest lżejszy, co w połączeniu z uszczelniaczem do opon Vredestein, zapewnia optymalne zabezpieczenie przed przebiciem. Vredestein zaleca stosowanie opon Tubeless Ready z obręczami bezdętkowymi UST. bezdętkowe.

TRICOMP X TECHNOLOGY
Zastosowaliśmy nasze doświadczenie z Technologii Tricomp w oponach wyścigowych, do naszych opon MTB - tak, że mogą one również zapewnić najlepsze możliwe osiągi. Przez zastosowanie różnych mieszanek gumy w bieżniku i ścianach bocznych, w połączeniu ze strukturą ostróg specyficznie dostosowanych do tych mieszanek, opony dają doskonałe wyniki, niezależnie od terenu.

DUOCOMP TECHNOLOGY
Technologia ta wykorzystuje zintegrowaną mieszankę bieżnika i ścian bocznych, która optymalizuje przyczepność, opory toczenia i trwałość opony.
 

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: