Obniżka!

VREDESTEIN Black Panther opona 26"

135,92 zł

159,90 zł

Dostępność:

Wysyłka w 24h

Nasze systemy ratalne

VREDESTEIN Black Panther opona 26"
Uniwersalne opony sportowe. Pięciorzędowa struktura zapewnia optymalną jakość jazdy. Niski opór toczenia dzięki powiązanemu środkowemu bieżnikowi. Dodatkowa stabilność dzięki naprzemiennym ostrogom przeciwpoślizgowym umieszczonym pod kątem.

Specyfikacja:
- Rozmiar: 26 x 2,00.
- Min./maks. ciśnienie (bar): 2,0 / 4,5.
- Waga: 560g.
- Oplot: 120 TPI.

Technologie:
TUBELESS READY
Bezdętkowe opony TUBELESS READY pozwalają jeździć na niższym ciśnieniu opon, co pozwala na lepszą przyczepność w trudnym terenie. Ten system opon posiada ponadto tę zaletę, że jest lżejszy, co w połączeniu z uszczelniaczem do opon Vredestein, zapewnia optymalne zabezpieczenie przed przebiciem. Vredestein zaleca stosowanie opon Tubeless Ready z obręczami bezdętkowymi UST. bezdętkowe.

TRICOMP X TECHNOLOGY
Zastosowaliśmy nasze doświadczenie z Technologii Tricomp w oponach wyścigowych, do naszych opon MTB - tak, że mogą one również zapewnić najlepsze możliwe osiągi. Przez zastosowanie różnych mieszanek gumy w bieżniku i ścianach bocznych, w połączeniu ze strukturą ostróg specyficznie dostosowanych do tych mieszanek, opony dają doskonałe wyniki, niezależnie od terenu.

DUOCOMP TECHNOLOGY
Technologia ta wykorzystuje zintegrowaną mieszankę bieżnika i ścian bocznych, która optymalizuje przyczepność, opory toczenia i trwałość opony.
 

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: