FOX Rampage Race White/Orange kask

512,10 zł

569,00 zł

Dostępność:

Produkt tymczasowo niedostępny

Nasze systemy ratalne

rowery i akcesoria w sklepie internetowym 8753
sklep internetowy z rowerami 8753

FOX Rampage Race White/Orange kask
Kask rowerowy z pełną szczęką stworzony do ekstremalnego użytku. Wykorzystanie wieloletniego doświadczenia marki Fox oraz zastosowanie najlepszych technologii pozwoliły na stworzenie najlepszego kasku do ekstremalnych odmian kolarstwa górskiego takich jak Downhill, Freeride, 4x, Slopestyle czy Dirt.

Precyzyjne dopasowanie - podczas tworzenia kasku Rampage jako główny cel postawiono precyzyjne dopasowanie. Kask jest produkowany przy użyciu skorup o dwóch rozmiarach oraz trzech różnych wkładkach EPS. W rezultacie uzyskano najbardziej wygodny i precyzyjnie dopasowany kask na rynku.

Maksymalny przepływ powietrza - Rampage posiada 11 otworów wentylacyjnych co stawia go na czele stawki kasków z pełną szczęką. Aby zapewnić maksymalny komfort nie wystarczy jedynie dodać jak największą ilość otworów. Projektanci Fox'a wiedzieli gdzie je umiejscowić, przednie otwory zapewniają dojście świeżego powietrza natomiast te z tyłu kasku doskonale odprowadzają to już rozgrzane.

Luksusowe wnętrze - wkładka wewnętrzna High-Tech Dri-Lex odprowadza wilgoć z dala od skóry i zapewnia poczucie suchości i komfortu. Formowane 3D poduszki policzkowe oraz pozostałe wkładki zapewniają wygodę i pozwalają Ci się skupić na zadaniu do wykonania.

Sprawdzony na podium - zanim jakikolwiek kask Fox Rampage został sprzedany, model ten został dokładnie przetestowany i sprawdzony z prawdziwych rowerowych warunkach przez naszych najlepszych profesjonalnych zawodników. Celem w projektowaniu Rampage było stworzenie najlepszego kasku rowerowego na rynku.

Specyfikacja:
- konstrukcja z włókna szklanego,
- wyjątkowy design,
- 11 otworów wentylacyjnych,
- zapinany na zatrzask,
- daszek z regulacją położenia,
- wkładki odpinane,
- waga 1031g.,
- spełnia standardy bezpieczeństwa: CPSC, ASTM-F1952, CE:EN 1078, AS/NZS 2063,
- w komplecie worek do transportu kasku oraz zapasowe śruby do montażu daszku,
- atrakcyjna cena,

Rozmiarówka:

DOROŚLI

KASKI XS S M L XL XXL
Obwód głowy 53-54cm 55-56cm 57-58cm 59-60cm 61-62cm 63-64cm
STRIKER-FLUX 6 5/8 - 6 3/4 6 7/8 - 7 7 1/8 - 7 1/4 7 3/8 - 7 1/2 7 5/8 - 7 3/4 7 7/8 - 8
TRANSITION HS S M L

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: