OKBABY Eggy Relax fotelik

329,90 zł

Dostępność:

Produkt tymczasowo niedostępny

Nasze systemy ratalne

sklep internetowy z rowerami 8750

OK BABY Eggy Relax
Nowy podstawowy fotelik OKBaby to konstrukcja zoptymalizowana pod kątem bezpieczeństwa i wygody dziecka. Największą zaletą tego fotelika jest możliwość regulacji pochylenia w zakresie 22 st. Wyposażony jest również w szeroki zakres regulacji podnóżków, trzypunktowy pas bezpieczeństwa a ergonomiczny kształt zapewnia wysoki poziom komfortu nawet podczas długich wycieczek.

Specyfikacja:

- Typowy fotelik na prętach. Zaletą tej konstrukcji jest tłumienie drgań i większy komfort dziecka w porównaniu do fotelika mocowanego na bagażniku.
- Mocowanie na rurze podsiodłowej o rozmiarze od 28 do 40 mm sprawia że możemy zamocować go w praktycznie każdym rowerze.
- Zapinane podnóżki zapobiegają włożeniu przez dziecko koła w szprychy. Są regulowane na wysokość w 15 pozycjach co znaczni poprawia wygodę dziecka.
- Trzypunktowe pasy bezpieczeństwa z bezpieczną klamrą są regulowane na długość. Regulowana także jest wysokość ich zamocowania.
- Wyściółka jest wodoodporna. Materiał dopasowuje się do kształtu ciała dziecka pod wpływem temperatury i zapewnia wyjątkowy komfort.
- Wyściółka jest demontowalna i możną ja prać w wodzie z dodatkiem neutralnego mydła.
- Odchylenie fotelika jest regulowane w zakresie 22stopni. Dzięki temu możemy fotelik ustawić w pozycji półleżącej kiedy dziecko uśnie lub w pozycji siedzącej kiedy będzie miało ochotę podziwiać okolicę.
- Wszystkie produkty OKBaby wykonane są z nietoksycznych i atestowanych materiałów.
- OKBaby posiada centrum testowe w którym produkty są sprawdzane przed wprowadzeniem do produkcji.
- OKBaby to jakość której możesz zaufać.
- Maksymalna dopuszczalna waga dziecka: 22kg

 

Mocowanie fotelika na pręty

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: