Wysyłka rowerów

 

Wszystkie wysyłane przez nas rowery są poddawane kontroli jakości, tzn. są wyregulowane i sprawdzone pod względem technicznym! 

Niestety większość sklepów internetowych idzie na łatwiznę i wysyła rowery w takiej postaci jak przychodzą od producenta, czyli nie złożone i bez jakiejkolwiek regulacji czy sprawdzenia. Klienci często są wówczas narażeni na dodatkowe koszty w postaci odpłatnego serwisu lub stratę czasu wynikającą z konieczności reklamowania niesprawnego sprzętu. Pod tym względem Nasz sklep znacznie różni się od innych! Każdy rower jest dokładnie sprawdzany przez wykwalifikowanych mechaników, zanim trafi w Twoje ręce regulujemy hamulce, przerzutki, pompujemy koła oraz przeprowadzamy ogólny przegląd roweru. Wybierając nasz sklep, masz pewność że dostaniesz sprawny rower i unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek.  

 

W jakiej formie dostarczane są rowery?

Rowery wysyłamy w kartonowych pudłach, więc ze względu duże na gabaryty, do wysyłki muszą być częściowo rozebrane. Jednak staramy się to robić tak, aby maksymalnie ułatwić Ci późniejszy montaż i oszczędzić problemów. Aby móc w pełni cieszyć się wymarzonym rowerem, po rozpakowaniu przesyłki wystarczy jedynie założyć przednie koło, dokręcić pedały, kierownicę oraz siodełko. Laikowi powinno to zająć nie więcej niż 15 minut. Cała reszta roweru wraz z tylnym kołem jest zmontowana i wyregulowana. W niektórych modelach rowerów miejskich i trekkingowych, oprócz wymienionych części trzeba będzie również dokręcić przedni błotnik.