Dostępność produktów

Cenimy czas naszych klientów, dlatego jako jeden z nielicznych rowerowych sklepów internetowych nie handlujemy "wirtualnymi towarami". Wszystkie produkty prezentowane w sklepie internetowym są fizycznie dostępne w naszych magazynach lub sklepach stacjonarnych. W trosce o najwyższą jakość obsługi klienta, staramy się redukować ryzyko braku zamawianego towaru do minimum, zatem jeżeli chciałbyś zamówić produkt, którego nie ma aktualnie w naszej ofercie, koniecznie do nas napisz! Współpracujemy z większością dostawców sprzętu rowerowego, więc bez problemu będziemy w stanie sprowadzić dla Ciebie odpowiedni towar w konkurencyjnej cenie:)

 

Wysyłka

Wysyłka zamówień odbywa się codziennie w dni robocze o godzinie 16:00. Jeżeli wybierzesz opcję 'płatność przy odbiorze' towar wyślemy do Ciebie natychmiast, natomiast w przypadku przelewu będziemy musieli poczekać na zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie. Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD, która gwarantuje dostawę w 24h. 

W sklepie internetowym dopuszczamy następujące formy płatności:
- przelew bankowy
- szybkie przelewy (PayU)
- płatność kartą kredytową (PayU)
- płatność przy odbiorze przesyłki
- system ratalny Sygma Bank
- system ratalny PayU


Przy zamówieniu o wartości przekraczającej 399zł wysyłka jest na nasz koszt. 
Koszt wysyłki dla zamówień poniżej 399zł wynosi zawsze 15zł, niezależnie od wybranej formy płatności

Obszar darmowej dostawy jest ograniczony do terytorium Polski! Przesyłki międzynarodowe podlegają indywidualnej wycenie.