Sklep rowerowy Go Ride w Krakowie – o nas

Rowery to coraz chętniej wybierany środek transportu, co można zauważyć chociażby na ulicach Krakowa i wielu innych polskich miast. O popularności rowerów zadecydowała ekonomiczność jazdy i korzyści zdrowotne. Coraz więcej osób postanawia dojeżdżać do pracy oraz szkoły pojazdem dwukołowym, ponieważ do tańsza alternatywa samochodu. Podróżując rowerem, nie stoi się w korkach, nie płaci się za miejsce parkingowe, łatwo dojechać do zamkniętego centrum dużego miasta, takiego jak Kraków oraz co najważniejsze - nie wydaje się pieniędzy na paliwo. Wycieczki rowerowe to fantastyczny pomysł na aktywne spędzenie czasu z rodziną oraz ze znajomymi. Jazda rowerem jest nie tylko przyjemna, ale i zdrowa – pozwala utrzymać kondycję, wzmocnić mięśnie i spalić zbędne kalorie bez większego wysiłku. Tym samym poprawia samopoczucie i utrzymuje nas w świetnej formie i witalności. 

Sklep internetowy

W naszym asortymencie dostępne są różne modele rowerów marki Merida oraz Kross. W internetowym sklepie rowerowym Go Ride posiadamy m.in. rowery:

  • górskie (przeznaczone do jazdy w ciężkich warunkach terenowych),
  • trekkingowe,
  • crossowe,
  • szosowe,
  • składane.

Dla osób ceniących sobie komfort jazdy po mieście, polecamy stylowe rowery miejskie.

Rower to także pomysł na udany prezent, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dla małych cyklistów polecamy kolorowe i bezpieczne rowery, dzięki którym dzieci nauczą się jeździć i poznają nową pasję. Trochę starszym rowerzystom oferujemy rowery dla nastolatków, wyglądem zbliżone do tych, przeznaczonych dla dorosłych. Nasza oferta skierowana jest także do zawodowych miłośników sportów rowerowych, dla których przygotowaliśmy rowery wyczynowe. W naszym sklepie internetowym, każdy znajdzie środek transportu odpowiedni dla swoich potrzeb i oczekiwań.

Go Ride w Krakowie - kompleksowe wyposażenie każdego rowerzysty

Z nami, każdy rowerzysta zaopatrzy się w najważniejszy ekwipunek niezbędny do bezpiecznej i komfortowej jazdy.Bogaty asortyment rowerowego sklepu internetowego uzupełniają narzędzia, akcesoria wyposażeniowe, odzież sportowa i ochronna.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, albo odwiedzenia naszych salonów stacjonarnych w Krakowie, przy ulicy Ks. Skorupki 30 lub przy ulicy Wielickiej 42a. Zespół Go Ride służy Państwu fachową poradą oraz pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu rowerowego.