COOL GEAR EZ-Freeze bidon 709ml

Pojemna butelka EZ-Freeze to prawdziwe cudo, które przyda się każdemu spragnionemu.

Specyfikacja:
Butelka Pure to:
- filtr z węgla aktywnego;
- żelowy wkład chłodzący;
- butelka z tritanu;
- pokrywa z ustnikiem i uchwytem;
- pojemność 709ml.


Dzięki zastosowaniu filtru z węgla aktywnego butelkę można napełniać zwykłą wodą z kranu. Filtr zatrzymuje rozpuszczone w wodzie kranowej substancje organiczne pochodzenia humusowego, chlor i jego pochodne, fenole oraz inne substancje wpływające na smak, zapach i barwę wody. Filtr jest wymienialny. Jeden starcza na przefiltrowanie ok. 450 litrów wody lub 4 miesiące aktywnego używania.

W butelce Pure umieszczono specjalny wkład żelowy, który schładza i utrzymuje niską temperaturę wody. Wkład jest nietoksyczny. Aby osiągnął pełnię swoich możliwości wkład należy schładzać co najmniej 4 godziny w zamrażarce, a najlepiej pozostawić na całą noc. Wkład żelowy i filtr z węgla aktywnego są połączone przy pomocy gwintu, możne je rozkręcać.

W zakrętce znajduje się wygodny ustnik połączony z rurką. Dzięki temu nie trzeba przechylać butelki w trakcie picia, co jest cenną zaletą, jeśli jesteś w ruchu.

Zakrętka butelki została tak zaprojektowana, by tworzyć wygodny uchwyt do przenoszenia.

Butelka Pure została wykonana z tworzywa tritan. Tworzywo to jest odporne na zadrapania, nie zabarwia się, nie chłonie zapachów i smaków.

Butelka ma przezroczyste ścianki, po środku znajduje się żelowy wkład w kolorze niebieskim zakończony białym filtrem węglowym, rączka butelki jest niebieska, zakrętka i ustnik łączą niebieskie i czarne elementy.

Uwaga: butelkę Pure można wypełniać wyłącznie zimną wodą z kranu! Nie używać z innymi napojami, ponieważ może to uszkodzić filtr z węgla aktywnego.

Prosimy o podanie wariantu produktu, którym jesteś zainteresowany (w przypadku rowerów rozmiar i kolor).

Inne produkty w tej samej kategorii: